مرغوب ترین شوینده پوست های چرب با خواص مرطوب کننده

شستشوی پوست های چرب داستان خاص خود را دارد و در صورتی که پوست های چرب به موقع و به خوبی شسته و پاکسازی نشوند، هجوم جوش های آزاردهنده چیز چندان عجیبی نخواهد بود. از این روی لازم است که با انتخاب یک ژل شستشوی صورت کارآمد، به خوبی صورت خود را شستشو داده و چربی های اضافی آن را پاک نمایید. اما ببینیم برای انتخاب و خرید بهترین شوینده پوست های چرب باید چه نکاتی را در نظر داشت:

  1. ابتدا وضعیت پوست خود را بررسی کنید. آیا دارای جوش و آکنه زیادی روی پوست خود هستید؟ آیا هر صبح که از خواب بیدار می شوید، حجم چربی قابل توجهی روی پوست شما دیده می شود؟
  2. حال در میان محصولات شستشوی پوست، به سراغ ژل هایی بروید که به طور اختصاصی برای پوست های چرب طراحی شده اند. اما دقت داشته باشید که حتما این ژل های شستشو، دارای مرطوب کننده باشند. (مشکلی که اکثر اوقات با شوینده پوست های چرب داریم، این است که پس از مدتی استفاده، پوست دچار خشکی و آسیب دیدگی خواهد شد. بنابراین اگر چه مایل به حذف چربی از پوست های چرب هستیم، اما باید به موازات آن، مرطوب سازی این پوست ها نیز صورت بگیرد.)
  3. به برند سازنده توجه کرده و دقت داشته باشید که این برند به صورت تخصصی بر محصولات مراقبت پوست تمرکز داشته باشد.

شوینده پوست های چرب

 ژل شوینده پوست های چرب کامان مدل Oily

ژل شستشو صورت کامان مدل Oily حجم 500 میلی لیتر از بهترین محصولات شوینده پوست های چرب محسوب می شود. این ژل شستشو در ضمن داشتن خاصیت پاک کنندگی قوی، ضدآلودگی و ضدمیکروب بوده و زمینه های جوش زدن صورت شما را برطرف خواهد ساخت. برای استفاده از این ژل شستشو، ابتدا پوست صورت خود را به کمک آب مرطوب ساخته، سپس مقدار کافی از ژل را کف دست خود ریخته و به کمک انگشتان آن را به خوبی روی پوست حرکت دهید. به این صورت ضمن پاکسازی پوست صورت شما، آلودگی های آن برطرف شده و منافذ پوست به خوبی تمیز می شوند.

این روش شستشو باعث می شود که تمامی منافذ پوست تمیز شده و از جوش های سرسیاه خبری نباشد. پس از آن به کمک آب صورت خود را به خوبی شستشو داده و از ژل شستشو آن را پاک نمایید. همان طور که می دانیم چگونه صورت خود را آرایش کنیم، باید روش پاکسازی آن را نیز به درستی بدانیم.

ژل شستشو صورت کامان مدل Oily حجم 500 میلی لیتر دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و به حفظ پوست در برابر رادیکال های آزاد کمک می کند. به علاوه این محصول موجب آبرسانی به پوست شما بوده و تا 98 درصد هیدراته شدن پوست را تامین می کند.

به این شکل ضمن پاکسازی پوست، از خواص آنتی اکسیدانی و هیدراته شدن پوست خود بهره مند خواهید شد. به یاد داشته باشید مدت هاست که به جای به کار بردن صابون برای شستشوی صورت، به سراغ محصولات جایگزین چون پن یا ژل های شستشو رفته و ریسک های آسیب رسیدن به پوست را به این شکل کاهش داده ایم.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *