تابستانی بدون تعریق با ژل شفاف ضد تعریق مردانه کامان مدل ZH102

تعریق در فصل تابستان اجتناب ناپذیر است و متاسفانه همراه با تعریق در هوای گرم، بوی ناخوشایندی نیز ایجاد خواهد شد که تنها می توان با رعایت نظافت بیشتر از همیشه و به کار بردن محصولات ضد تعریق آن را برطرف ساخت. ژل شفاف ضد تعریق مردانه کامان مدل ZH102 حجم 75 میلی لیتر از محصولات حرفه ای مخصوص آقایان است که برند کامان به صورت کاملا تخصصی، تولید کرده است.

برای آن که بتوانید همیشه خوشبو بوده و حتی در گرم ترین روزهای سال نیز بوی خوش و خوشایندی از شما به مشام برسد، چاره ای جز حرکت به سمت محصولات ضدتعریق نیست. به کمک محصولات ضدتعریق قوی و کارآمد، می تواند علیه تعریق های شدید در گرما کمک زیادی کرده و همچنان باطراوت و خوشبو بود. البته زمان خرید یک محصول ضدتعریق مردانه، باید دقت داشته باشید که عطر ژل یا مام ضدتعریق، دارای رایحه ای خوش بوده و خود یک ضدرایحه نباشد!

ژل ضدتعریق مردانه

ژل شفاف ضد تعریق مردانه کامان مدل ZH102

این ژل شفاف با داشتن حجم 75 میلی لیتری، یک محصول مقرون به صرفه به حساب آمده و با یک بار خرید آن، کل تابستان را از داشتن یک ژل ضد تعریق، برخوردار خواهید بود. طبق ادعای برند سازنده، اثربخشی این ژل شفاف ضد تعریق، برای مدت 24 ساعت خواهد بود. البته چیزی که مصرف کنندگان از عملکرد این ژل بازگو می کنند، اثربخشی 12 ساعته را نشان داده و احتمالا شما در یک روز گرم تابستانی باید حتما پس از گذشت 10 تا 12 ساعت، مجدد از ژل ضد تعریق مردانه کامان، استفاده نمایید. به طور کلی اگر مایل به استفاده حداکثری از خاصیت ضدتعریقی این محصول از برند ایرانی کامان هستید، حتما پس از گذشت چند ساعت، مجدد از این ژل استفاده نموده و به شکلی آن را تجدید کنید.

این ژل رایحه ای خوش و مردانه داشته و در صورتی که مایل به استفاده از ادو تویلت یا ادوکلن به صورت جداگانه نباشید، رایحه ملایم آن خوشایندی خود را حفظ خواهد کرد.

از نقاط ضعف این ژل شفاف ضد تعریق، مات بودن محفظه نگه دارنده آن است که باعث می شود شما تخمینی از زمان رو به اتمام بودن این ژل نداشته باشید.

برند کامان در زمینه تولید محصولات اختصاصی بانوان و آقایان پیشتاز بوده و محصولات مراقبت پوستی و بهداشتی درجه یک را در سبد کالاهای خود جای داده است.

راهنمای خرید ژل ضدتعریق مردانه برای خرید ژل ضدتعریق مردانه به نکات زیر توجه داشته باشید: حتما توضیحات روی محصول را مطالعه کرده و ژل ضدتعریقی خریداری کنید که رایحه ای قوی داشته باشد. (رایحه های مردانه باید تند و کاملا قوی باشند.) مطمئن شوید که ژل ضدتعریق انتخابی شما روی لباس رد لک به جا نمی گذارد و روی پوست حالت ماسیده به خود نمی گیرد.  از ماندگاری آن حداقل به مدت 12 ساعت اطمینان حاصل کنید. (در صورتی که برند سازنده مدعی زمان ماندگاری کمتر از این داشته باشد، به کلی نمی توان انتظار چندانی از محصول داشت.)

راهنمای خرید ژل ضدتعریق مردانه

برای خرید ژل ضدتعریق مردانه به نکات زیر توجه داشته باشید:

  1. حتما توضیحات روی محصول را مطالعه کرده و ژل ضدتعریقی خریداری کنید که رایحه ای قوی داشته باشد. (رایحه های مردانه باید تند و کاملا قوی باشند.)
  2. مطمئن شوید که ژل ضدتعریق انتخابی شما روی لباس رد لک به جا نمی گذارد و روی پوست حالت ماسیده به خود نمی گیرد.
  3. از ماندگاری آن حداقل به مدت 12 ساعت اطمینان حاصل کنید. (در صورتی که برند سازنده مدعی زمان ماندگاری کمتر از این داشته باشد، به کلی نمی توان انتظار چندانی از محصول داشت.)

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *