خرید بهترین کانسیلر + معرفی هشت نمونه برتر + ویدئو

برند کاورگرل در بخش کانسیلر ها بسیار قوی عمل کرده و دارای 8 نمونه فوق العاده باکیفیت در این حوزه است. همان طور که در ادامه مشاهده خواهید کرد، کانسیلرهای کاورگرل دارای طیف متنوعی بوده و برای هر نوع جنس و رنگ پوست، محصولی را در خود جای داده اند.

کانسیلر بدون روغن

کانسیلرهای کاورگرلبا استفاده از این کانسیلر زیبایی فوق العاده ای به پوست شما بخشیده خواهد شد. ساختاربدون روغن و یکنواختی پوشش آن، باعث می شود که تمام طول روز، درخشش ناخوشایند پوست برطرف شده و ماتی جذاب به وجود آید.

به علاوه کیفیت ساختار کانسیلر Clean Matte از برند کاورگرل، به شکلی است که اجازه تنفس به پوست را داده و به راحتی نیز با آب و شوینده های ملایم پوست صورت، پاک می شود. این کانسیلر کاورگرل در شش رنگ از روشن تا تیره عرضه می شود.

 

کانسیلر ضد لک و دور چشم

کاورگرلبرای پوشش دهی و روشن سازی پوست، از این کانسیلر بهره بسیاری خواهید برد. با تمام لک های پوستی و حلقه های سیاه دور چشم ها، خداحافظی کنید، زیرا کانسیلر Covergirl TruBlend Undercover به خوبی این حلقه های سیاه را پوشش خواهد داد. پس از استفاده این کانسیلر، به چشم های خود بنگرید، پوست اطراف آن ها شفاف و یکدست و بی نقص می نماید. همین طور این محصول دارای ماندگاری بسیار خوبی بوده و می تواند تمام طول روز دوام بیاورد.

در بخش رنگ بندی نیز تنوع فوق العاده بالایی را مشاهده خواهید کرد: در طیف رنگ روشن با 8 نمونه، در طیف رنگ متوسط نیز با 8 نمونه و در طیف رنگ آفتابی با 7 نمونه و در نهایت در طیف رنگ تیره نیز با 7 نمونه کانسیلر متفاوت روبرو هستیم. با این حساب این محصول یک کلکسیون بزرگ از رنگ های متنوع برای هر نوع پوست و سلیقه ای به حساب آمده و می تواند به حتم شما را راضی نماید.

 

 

ویدئو آموزشی استفاده از کانسیلر:

 

 

کانسیلر مدادی مخصوص چشم

کاورگرلاین کانسیلر مدادی دارای قلم بسیار نرم و حرفه ای است که به خوبی روی پوست اطراف چشم حرکت کرده و لایه مواد پوشش دهنده را پخش می کند.

با استفاده از کانسیلر Vitalist Healthy به پوستی شاداب و شفاف اطراف چشم های خود دست می یابید و شستشوی آن نیز به راحتی با آب و شوینده های صورت یا به کمک پاک کننده آرایش انجام می پذیرد. این کانسیلر در 6 رنگ از پایه روشن تا تیره، عرضه می شود.

 

محصول ضد لک

کانسیلربرای روشن سازی پوست اطراف چشم ها و پوشش دهی لک ها، می توانید از این کانسیلر استفاده نمایید. البته نقطه ضعف آن، مقاومت کم در مقابل تعرق و گرما است که آن را به یک محصول کم دوام و برای ساعات کوتاه آرایش تبدیل می سازد. کانسیلر Full Spectrum All Day Idol Brightening در 6 رنگ متنوع از روشن ترین تا تیره ترین، تولید می شود.

 

 

کانسیلر ضد سیاهی دور چشم

کانسیلرهای کاورگرلحلقه های سیاه دور چشم، کبودی و گودرفتگی را به کمک محصول Invisible، به طور کلی محو کنید. نگاهی شاداب و چشم هایی سرزنده را به کمک این محصول به دست خواهید آورد.

ساختار لطیف و پوشش مخملی و جذاب آن، برای ساعات حفظ شده و احتمالا مجدد نیاز به تمدید آرایش در این بخش پوست خود، پیدا خواهید کرد. از این روی کانسیلر Invisible برای آرایش های کوتاه مدت و سبک روزانه توصیه می شود. رنگ بندی آن نیز در 5 رنگ بسیار روشن، روشن، متوسط، آفتابی و برنز هستند.

 

 

محصول Simply Ageless Instant Fix

کانسیلراین محصول برای پوشاندن خط های ریز زیر چشم، طراحی شده است و این مسئولیت را به خوبی انجام می دهد. فرمول ترکیب آن دارای خاصیت مرطوب کنندگی بوده و از خشک شدن پوست زیر چشم و تشدید خط های ریز آن، جلوگیری به عمل می آورد.

قلم اپلیکاتور آن نیز دارای طراحی ارگونومی و بسیار روان و کاربردی به چشم می آید. کانسیلر Simply Ageless Instant Fix را در رنگ های بسیار روشن، روشن، روشن متوسط، رنگ پوست، تیره و بسیار تیره می یابید.

 

 

 

کانسیلر ویتامینه

برند کاورگرلاین محصول به شکل یک رژ لب طراحی شده است و حمل آن در یک کیف دستی کوچک نیز بسیار راحت خواهد بود. در فرمولاسیون آن از ریشه گیاه جنسینگ، ویتامین E و دیگر ترکیبات مغذی پوست استفاده شده است.

به کمک کانسیلر Smoother، پوست اطراف چشم های خود را به شکلی زیبا و یکدست درآورده و حلقه های سیاه دیگر دیده نخواهند شد. البته دوام آن را نمی توانیم در تمام طول روز انتظار داشته و توصیه می کنیم که حتما برای تجدید آن، کانسیلر را با خود همراه داشته باشید. رنگ بندی Smoother در شش نمونه از پایه بسیار روشن تا تیره، هستند.

 

 

کانسیلر اصلاح رنگ پوست مو

کانسیلرحتی یک بار حرکت دادن قلموی این کانسیلر روی پوست زیر چشم، پوششی عالی و بی نقص ایجاد خواهد کرد. پوشش دهی بالا و سهولت استفاده از ویژگی های اصلی TruBlend It’s Lit هستند. برای اصلاح رنگ پوست دور چشم های خود و پوشش دادن کبودی و گودرفتگی، این محصول از برند کاورگرل، راه حلی عالی خواهد بود.

به علاوه پس از استفاده از آن، پوست اطراف چشم ها کاملا طبیعی به نظر رسیده و به هیچ وجه کانسیلر پخش یا یک جا جمع نخواهد شد. طیف رنگ بندی آن نیز در هر بخش روشن، متوسط و تیره به دو نوع توناژ رسیده است.

 

کاربرد کانسیلرها

کانسیلرها برای پوشش دادن لایه های تیره پوست اطراف چشم ها و حلقه های گودافتادگی، محصولاتی بسیار پرکاربرد هستند. سال ها پیش چیزی به نام کانسیلر در سبد لوازم آرایشی وجود نداشت؛ اما با قدم گذاشتن به عصر تحول آرایش و زیبایی و گسترده شدن محصولات در این حوزه، کانسیلرها یک گروه بزرگ و کاربردی از لوازم آرایش و زیبایی را به خود اختصاص دادند.

از آن جایی که پوست اطراف چشم ها، بسیار حساس تر از پوست سایر نقاط صورت است؛ ضرورت دارد که حتما کانسیلر را از برندی مطمئن و دارای کیفیت ساخت بالا، خریداری کنید تا پوست این بخش از صورت شما بدتر دچار آسیب های آتی نشود.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *