کاهش میزان تعریق به بهترین شکل

برای آن که موفق به کاهش میزان تعریق خود شده و بتوانید روزهای گرم تابستانی را با راحتی بیشتری سپری کنید، حتما به محصولات کمکی و مراقبتی نیاز خواهید داشت. بیشتر ما عادت به استفاده از اسپری ها و عطر و ادوکلن داریم، در حالی که ژل های ضدتعریق می توانند به بهترین شکل در این شرایط در مقابل تعریق زیاد از حد و بوی ناخوشایند آن، عمل کنند. به علاوه موضوع بسیار مهم دیگر در خصوص ژل های ضد تعریق، قیمت ارزان تر آن ها در قیاس با ادوکلن و ادوتویلت های مرغوب است.

قیمت ارزان تر، کارایی بالاتر

چیزی که در خصوص محصولات ضدتعریق، چون فوم یا ژل های ضدتعریق جالب توجه است، امکان خرید این محصولات با قیمت بسیار ارزان تر و شاید یک دهم یک عطر و ادوکلن حرفه ای است. به این شکل شما با پرداخت هزینه ای به مراتب کمتر، محصولی به همان اندازه تاثیرگذار در خوشبو ماندن و جلوگیری از تعریق زیاد از حد، پیدا می کنید.

البته همچنان استفاده از ادوکلن و ادوپرفیوم جایگاه خود را دارد، اما اگر بخواهید در روزها و ساعات کاری خود، کاملا اقتصادی و با صرفه جویی رفتار کنید؛ استفاده از یک ژل ضدتعریق می تواند به اندازه کفایت، در نگه داشتن رایحه خوشی که  از قبل استفاده کرده اید، موثر باشد.

کاهش میزان تعریق

از میان محصولات بهداشتی برند ایرانی کامان که سبد کالایی خود را تحت لیسانس سوئیس ارائه می دهد، ژل شفاف ضد تعریق زنانه کامان مدل ZH105 حجم 75 لیتر، با قیمتی عالی ارائه می شود و در کاهش میزان تعریق بسیار موثر است. با توجه به گرمای هوا و تعریق روزانه، استفاده از اسپری های معمول کارایی نداشته و حتما باید از ژل های ضد تعریف استفاده شود.

کاهش میزان تعریق

در صورتی که ژل ضد تعریق انتخابی شما، از برند شناخته شده و کیفیت مناسبی نباشد؛ نه تنها کارایی کامل در جهت عملیات ضد تعریقی را نخواهد داشت؛ بلکه ممکن است اثر منفی روی لباس ها نیز برجای بگذارد. منظره لباس هایی که بخش زیر بغل آن ها سفیدک زده یا به مرور زمان از جنس اصلی خود فاصله گرفته است، به هیچ وجه خوشایند نخواهد بود. اما اگر ژل ضد تعریق انتخابی شما از نوع شفاف و با کیفیت مناسب باشد، این مشکلات را تجربه نخواهید کرد. به ویژه در استفاده از ضد تعریق های صابونی مشکلات زیادی در خصوص افتادن رد سفیدی روی لباس ها را داریم و حتی در خصوص محصولات با سطح کیفی پایین، این ردهای صابونی روی پوست افراد نیز جای گرفته و تا زمان شستشوی بعدی، از بین نخواهند رفت.

کاهش میزان تعریق

در نهایت چیزی که از یک ژل ضد تعریق انتظار داریم، جلوگیری از تعریق و خوشبو نگه داشتن بدن است. ژل ضد تعریق زنانه کامان مدل ZH105 چنین ویژگی هایی را در حد انتظار دارد. میزان ماندگاری این محصول مطابق با چیزی که سازنده اعلام کرده، بیست و چهار ساعت خواهد بود. با این حال آماری که از مصرف کنندگان به دست آمده حاکی از آن است که این ژل ضد تعریق می تواند تا دوازده الی شانزده ساعت بهترین کارایی خود را ارائه کند و پس از آن بهتر است مجدد از این ژل استفاده نمایید.

نقاط قوت:

  • رایحه مطبوع
  • قیمت مناسب

نقاط ضعف:

  • خاصیت ضدتعریقی متوسط

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *