برای کنترل پوست چرب از چه محصولی کمک بگیرم؟

اگر می خواهید پوست چرب خود را به وسیله یک کرم مرطوب کننده حرفه ای، آبرسانی کرده و زمینه جوش و آکنه را نیز در آن کاهش دهید، کرم مرطوب کننده کامان مدل Argan را به منظور کنترل پوست چرب توصیه می کنیم. این کرم دارای SPF بوده و به نوعی می توان از آن برای محافظت پوست در مقابل آفتاب نیز استفاده کرد. البته درجه SPF این کرم مرطوب کننده از برند کامان محدود بوده و اگر قرار است ساعت های طولانی زیر تابش مستقیم نور آفتاب قرار داشته باشید، حتما به جز این کرم، از محصول ضدآفتاب دیگری نیز استفاده کنید.

کنترل پوست چرب با کرم مرطوب کننده کامان مدل Argan 

کرم مرطوب کننده کامان مدل Argan برای هر دو نوع پوست چرب و مختلط کارایی دارد و شما به راحتی می توانید این کرم را جهت آبرسانی پوست خود استفاده کنید. معمولا افراد دارای پوست چرب و روغنی، این دغدغه را دارند که کرم های مرطوب کننده و آبرسان، وضعیت ناخوشایندی روی پوست آن ها ایجاد کرده و بدتر موجب بروز جوش های پی در پی می شود. اما این کرم مرطوب کننده، فاقد چربی بوده و به هیچ وجه وضعیت پوست های چرب و مختلط را تشدید نمی کند. تنها شما آبرسانی لازم برای سلامت پوست خود را ظرف مدت 7 روز استفاده مداوم به دست خواهید آورد و پس از آن با تداوم بخشیدن به استفاده از این کرم، هیدراته بودن پوست را حفظ خواهید کرد.

کرم مرطوب کننده کامان مدل Argan حجم 240 میلی لیتر

این محصول از برند ایرانی کامان دارای ویتامین A، ویتامین E و ویتامین C است و با استفاده از آن، پوست شما کشیدگی خاصی پیدا کرده و جوانسازی خواهد شد.

محفظه نگهدارنده آن نیز کاسه ای بوده و این باعث می شود تا بتوانید تمام محصول را به طور کامل استفاده کنید. در حقیقت مشکلی که در کرم های تیوپی برای استفاده کامل محصول تا آخرین حجم آن داریم، در این مدل برطرف شده است.

مشکلات پوست های چرب

پوست های چرب چه مشکلی دارند که تا این اندازه به دنبال رفع چربی و بازگرداندن آن ها به شرایط پوست های نرمال هستیم. پیش از آن که به مشکلات پوست های چرب بپردازیم، خوب است که بزرگترین مزیت این نوع پوست را ببینیم: پوست های چرب دیرتر از سایر پوست ها چروک شده و بیشترین دوام جوانی را دارند. اما در کنار این، چربی طبیعی این پوست ها، می تواند زمینه بروز جوش و آکنه را به میزان قابل توجهی فراهم کرده و مانع شوند که زیبایی یک پوست سالم را به طور مرتب تجربه کنیم.

کنترل پوست چرب

از این روی استفاده از محصولاتی که ضمن رطوبت رسانی به پوست، از چربی زیاد این نوع پوست ها بکاهیم، بسیار کمک کننده است. شاید پیشتر از صابون های گوگرد یا چیزی شبیه به آن ها برای حذف چربی های اضافی پوست کمک می گرفتیم، اما اگر تجربه استفاده از این صابون ها را داشته باشید، حتما می دانید که پس از مصرف پوستی شبیه به کاغذ پیدا خواهید کرد. پوستی شکننده و ضعیف! اما محصولات حرفه ای مراقبت از پوست های چرب، ضمن حذف چربی های اضافی، آبرسانی به پوست را انجام داده و کمترین آسیبی به آن وارد نمی کنند.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *