معرفی دو خط چشم مایع ضدآب دارای بالاترین کیفیت و پرفروش

در بین لوازم آرایش، لوازمی را میتوان پیدا کرد که چشم ها را زیبا میکنند. همچنین موجب حالت گرفتن چشم نیز میشوند. در این مطلب قصد داریم یک خط چشم مایع ضدآب... ادامه مطلب »

بهترین مارک خط چشم مایع چیست ؟ + چطور خط چشم مایع بکشیم

چشمها در کنار لوازم ارایشی دیگر و بخصوص خط چشم میتواند چشم همگان را خیره کند .در کیف لوازم آرایش هر بانویی خط چشم وجود دارد. ولی باید توجه داشت که چه... ادامه مطلب »

بهترین مارک خط چشم ماژیکی چیست (پیشنهاد خرید)

چشم و پوست اطراف آن بسیار حساس است و برای صدمه نزدن به آنها باید یک خط چشم با کیفیت را استفاده کرد. در نتیجه هر چقدر کیفیت یک محصول بالاتر باشد... ادامه مطلب »

بهترین پاک کننده آرایش مناسب همه نوع پوست

به همان اندازه که آرایش کردن لذت بخش است، پاک کردن آن سخت و طاقت فرساست!وقتی درحال آرایش کردن هستیم شاد و پر انرژی، آماده‌ی رفتن به مجالس و مهمانی،دورهمی دوستانه،سرکار و... ادامه مطلب »

چه آب پاک کننده آرایش بخریم؟

اگر شما هم جزو آن دسته از بانوان باشید به زیبایی طبیعی ظاهر و آراستگی اهمیت می‌دهید،احتمالا همیشه دغدغه‌ی پاک کردن لوازم آرایش از روی صورت ذهنتان را به خود مشغول می‌کند... ادامه مطلب »

بهترین شیر پاک کن (ضد حساسیت) – معرفی و خرید

در طول روز پوست صورت با عوامل محیطی و آلودگی‌های بسیاری درگیر است به خصوص اگر از لوازم آرایش هم استفاده شود. پس اولین قدم برای داشتن پوست شفاف و زیبا پاک... ادامه مطلب »

معرفی عالی ترین محلول پاک کننده صورت همه کاره

پوست افراد در طول روز در معرض آلودگی و محصولات آرایشی و … قرار می‌گیرد. این عوامل با گذشت زمان باعث مسدود شدن راه تنفس پوست و در نتیجه کدر شدن پوست... ادامه مطلب »

معرفی پاک کننده آرایش صورت اکسیژن رسان و با کیفیت

بسیاری از بانوان برای داشتن ظاهری زیباتر استفاده از لوازم آرایش را راهی مناسب می‌دانند و برای خرید محصولات آرایشی هزینه‌های بالایی هم می‌پردازند، اما شستشوی لوازم آرایش از روی صورت آخرین... ادامه مطلب »

پاک کردن آرایش چشم مخصوص چشم های حساس

پاک کردن آرایش امری ضروری برای داشتن پوستی سالم است و در صورتی که از محصول درست استفاده نشود یا روش آن صحیح نباشد آسیب‌های زیادی به پوست وارد می‌کند و باعث... ادامه مطلب »

بهترین محصول برای پاک کردن آرایش صورت

پاک کردن آرایش صورت در نگاه اول بسیار راحت به نظر می‌رسد، اما اگر نکات آن را رعایت نکنید و از شوینده نامناسب برای این کار استفاده کنید، علاوه بر آنکه آرایش... ادامه مطلب »