معرفی با کیفیت ترین ریمل رشد دهنده مژه (بلند کننده)

در این مطلب از سایت ویکی مارک قصد دارین بهترین ریمل مژه رشد دهنده و بلند کننده برای خرید را معرفی کنیم. اگر به دنبال پرفروش ترین و برترین ریمل هستید، این مطلب را دنبال کنید.

لوازم آریشی بسیار پر تنوع و زیاد است. ریمل یکی از لوازم آرایشی است که مختص چشمها است و موجب پرپشت شدن، تیره تر شدن، بلندتر شدن و خوش حالت شدن چشم ها میشود و تغییر چشم گیری را در چهره ایجاد میکند.

ریمل اکسلاراتور یک ریمل رشد دهنده مژه است که در کنار زیبایی چهره به رشد مژه ها کمک میکند و با استفاده از آن طی مدت زمانی کوتاه، مژه های بلندی را خواهید داشت.

بهترین روش استفاده از ریمل رشد دهنده مژه

برای داشتن زیباترین چشمها و گیرایی بیشتر، ما به شما توصیه می کنیم که ابتدا از فرمژه استفاده کنید و سپس رمل اکسلاتور اورجینال را استفاده کنید. به هیچ وجه چندین بار پشت هم ریمل را به مژه های خود نکشید. بیست ثانیه مکث باعث میشود نتیجه بهتری بگیرید.

قسمت انتهایی مژه را بیشتر بکشید تا چشمانتان بازتر و گیراتر شود. برای ریمل زدن به مژه های پایین سعی کنید مژه های انتهایی را بیشتر بکشید و قسمت داخلی را کمتر تا چشمانتان از حالت طبیعی خارج نشود.

 

نام محصول

  • پر فروش
  • رنگ مشکی واقعی
  • رشد دهنده و بلند کننده مژه
  • برند ریمل لاندن
  • ساخت ایتالیا
  • بدون پخش شدن اطراف مژه

تعداد فروش امروز : 299

بلندکننده مژه خیره کننده

ساختاری قلمی و کشیده این ریمل، تا حدودی یادآور ماژیک های وایت برد است و به همان اندازه نیز سیاه می نماید. این ریمل تاثیرات مثبتی در رشد مژه ها داشته و گفته می شود که طی 30 روز می تواند مژه های به مراتب بلندتری به شما ببخشد.

بنابر این اگر به دنبال کسب زیبایی طولانی مدت هستید، Lash Accelerator برایتان مناسب خواهد بود. جای دارد که این محصول را به عنوان یک ریمل ترمیمی مژه شناخته و آن را تنها به چشم یک ابزار زیبایی صرف نگاه نکنیم.

برای شستن ریمل فوق، کافی است که از کمی آب ولرم یا تونیک پاک کننده چشم، استفاده نمایید. طی نظر سنجی های این محصول جز بهترین ریمل ها انتخاب شده است.

 

ریمل رشد دهنده و بلند کننده

این ریمل موجب حجم دهندگی و بلند شدن مژه ها میشود و به خانم هایی که دارای مژه های نازک و کوتاهی هستنن توصیه میشود. این ریمل با فرمولاسیون پیشرفته ی خود علاوه بر با دوام بودن و ماندگاری بالا موجب حالت پذیری مژه نیز می گردد و با استفاده از آن شما نیاز مبرمی ندارید تا از فرمژه استفاده کنید.

 

رنگ سیاه واقعی

ریمل اکسلاراتور دارای رنگ دانه های مشکی است و سیاهی چشم را دوچندان میکند و در کنار خط چشم بسیار چشمگیر و جذاب است.

 

بدون ریزش اطراف چشم

با خیالی راحت میتوان از ریمل اکسلاراتور اورجینال استفاده کرد. زیرا بدون ریزش است و زیر چشم ها و دور پلک را سیاه و زشت نخواهد کرد و یک پوئن مثبت محسوب میشود.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *